Sertifikatai

LTF Group didžiuojasi gavusi ir turėdama šiuos sertifikatus: FSC®, ENplus, DINplus, CATG (Gamyklos gamybos kontrolės atitikties sertifikatas) ir BSI.

Šie gauti sertifikatai įrodo nepajudinamą mūsų įmonės įsipareigojimą gaminti ir tiekti aukščiausios kokybės medienos ir biokuro gaminius, laikantis griežčiausių aplinkosaugos ir saugos reikalavimų.

Tai užtikrina, kad mūsų klientai visada gauna produktus, kurie yra patikimi, draugiški aplinkai ir atitinka geriausius pramonės standartus.

Sertifikatai

 • FSC® Chain of Custody sertifikatas

  FSC® sertifikatas (licenzijos kodas: FSC- C131126) užtikrina aplinkosaugos ir socialinės atsakomybės principų laikymąsi visoje gamybos grandinėje bei garantuojama, kad mūsų medienos tiekimas gaunamas tik iš tvariai tvarkomų miškų.

 • ENplus sertifikatas

  ENplus (licenzijos kodas ID Nr. LT 303) yra aukščiausias standartas medienos granulių pramonėje. Sertifikatas užtikrina, kad mūsų gaminamos ir parduodamos medienos granulės atitinka aukščiausius kokybės ir aplinkosaugos standartus. Norint gauti ENplus sertifikatą turime laikytis griežtų reikalavimų, įskaitant medienos granulių sudėtį, kokybės kontrolę ir kt.

  Sertifikatas garantuoja, kad medienos granulės yra vienodos kokybės, turi mažą emisiją ir yra tinkamos įvairioms šildymo sistemoms

 • DINplus sertifikatas

  DINplus yra dar vienas svarbus sertifikatas medienos granulių pramonėje. Tai vokiškas kokybės standartas, patvirtinantis medienos granulių kokybę ir konsistenciją. Norint gauti DINplus sertifikatą, turi atitikti griežtus granulių sudėties, kaloringumo ir emisijų reikalavimus. DINplus sertifikuotos medienos granulės yra vertinamos dėl didelio išskiriamo energijos kiekio ir mažo pelenų kiekio.

  Šiuo gautu DINplus sertifikatu pabrėžiame mūsų pasiryžimą tiekti klientams medienos granules, kurios atitinka arba viršija šiuos griežtus kokybės standartus.

 • BSI (Britanijos standartų institucijos) sertifikatas

  BSI sertifikatas yra visame pasaulyje pripažintas kokybės ir patikimumo ženklas. BSI sertifikatas rodo, kad LTF Group įmonė atitinka griežtus Australijos ir Naujosios Zelandijos standartus, nustatytus konstrukcinės medienos gaminiams. Ji apima platų kokybės valdymo ir konkrečių produktų kriterijų spektrą. Gaminiai sertifikuoti BSI  – tai kokybės, saugos ir efektyvumo sinonimas.

  Didžiuojames šio sertifikato gavimu ir įpareigojimu išlaikyti pastovią tiekiamų gaminių kokybę ir ne tik atitikti, bet ir viršyti tarptautinius standartus.

 • CATG – Gamyklos gamybos kontrolės atitikties sertifikatas

  Gamyklos gamybos kontrolės atitikties sertifikatas yra svarbus bet kurio gamintojo dokumentas. Tai įrodo, kad mūsų LTF Group gamybos įmonėje laikomasi griežtų kokybės kontrolės procesų. Mūsų klientams sertifikatas garantuoja, kad mūsų konstrukcinės medienos gaminiai visados atitinka nurodytus kokybės ir saugos standartus (C24/C16).

  Tai įrodo mūsų įsipareigojimą palaikyti gerai dokumentuotą ir kontroliuojamą gamybos procesą, užtikrinantį mūsų produktų patikimumą ir nekintamą kokybę.

 • CATG – Gamyklos gamybos kontrolės atitikties sertifikatas UK

  Gamyklos gamybos kontrolės atitikties sertifikatas yra svarbus bet kurio gamintojo dokumentas. Tai įrodo, kad mūsų LTF Group gamybos įmonėje laikomasi griežtų kokybės kontrolės procesų. Klientams sertifikatas garantuoja, kad mūsų konstrukcinės medienos gaminiai atitinka nurodytus kokybės ir saugos standartus (C24/C16).

  Tai įrodo mūsų įsipareigojimą palaikyti gerai dokumentuotą ir kontroliuojamą gamybos procesą, užtikrinantį produktų patikimumą ir nekintamą kokybę.