Tvarumas

LTF group įmonėje tvarumas – viena iš prioritetinių sričių.

Naudojame medieną – vieną tvariausių statybinių medžiagų planetoje, turinčią teigiamą poveikį visai ekosistemai. Gamyboje laikomės žiedinės ekonomikos principų. Esame įsipareigoję socialinei atsakomybei, puoselėdami įtraukią darbo vietą, kurioje vertinama įvairovė ir vienodos galimybės visiems darbuotojams.

Klimato kaita

Mediena yra viena tvariausių statybinių medžiagų planetoje, kurianti teigiamą poveikį visai ekosistemai: augdami medžiai naudoja saulės energiją, vėsina Žemę, sugeria perteklinį vandenį, būna namais ir maistu daugeliui gyvūnų rūšių. Taip pat, augdami medžiai iš atmosferos pašalina CO2 ir kaupiajį savyje kaip biogeninę anglį. Tai reiškia, jog medžiai daro itin reikšmingą įtaką atmosferos teršalų surinkimui ir prisideda prie klimato kaitos mažinimo. Daugumos medienos produktų pusę sausosios masės sudaro biogeninė anglis. Tad dėl šios žaliavos, specifiškumo mūsų gaminiai yra atsinaujinantys, tvarūs ir daro teigiamą poveikį aplinkai.

Remdamiesi žiedinės ekonomikos principais siekiame minimalizuoti resursų švaistymą ir daromą poveikį aplinkai. Savo veiklą vykdome taip, kad gamybos ciklo metu visi resursai būtų naudojami kuo efektyviau, negeneruojant jokių atliekų, o gamybos proceso metu susidarę medienos likučiai virstų žaliava naujiems produktams. Šis ciklas ilgalaikėje perspektyvoje yra ne tik ekonomiškai naudingas, bet ir ekologiškai teisingas.

Atsakinga gamyba

LTF Group prisideda prie siekio vykdyti darnų gamtos išteklių valdymą ir veiksmingą jų naudojimą organizacijos veikloje. Kurdami ir siūlydami medienos produktus visada remiamės tvariais pasirinkimais. Siekiame, kad toks požiūris atsispindėtų visoje vertės grandinėje nuo žaliavų tiekimo iki gamybos ir platinimo.

Aukšti kokybės standartai yra itin svarbūs mūsų veiklai. Tai mums garantuoja ne tik patikimus ir ilgaamžius produktus, bet ir tvirtas partnerystes bei klientų lojalumą.

Mūsų gaminiai turi užtikrinti, kad konstrukcijos, kurioms jie yra naudojami, neribos pastatų ar produktų tarnavimo laiko. Tad gamyboje naudojame tik FSC® sertifikuotą medieną. Sertifikavimas užtikrina, kad produktai yra pagaminti iš atsakingai tvarkomų miškų, kurie teikia aplinkosauginę, socialinę ir ekonominę naudą. Tam, kad savo gaminiais užtikrintume statinių konstrukcijų patikimumą bei kokybę, esame sertifikuoti atlikti stipruminį medienos gradavimą pagal EN 14081-1:2005 bei AS/NZS 1748:2011 standartus. Šie standartai apibrėžia standartizuotas medienos stiprumo kategorijas bei nustato joms minimalias fizines savybes.

Socialinė atsakomybė

Mūsų esminis tikslas, kad darbuotojai didžiuotųsi dirbdami LTF Group, čia jaustųsi įvertinti, saugūs bei išlaikantys darbinių ir šeiminių santykių balansą. Gerbdami žmogaus teises ir laisves pasisakome prieš bet kokią diskriminaciją.

  1. Siekiame kurti darbo aplinką, kurioje visi mūsų darbuotojai gali pasijusti vienodai vertinami ir turėti galimybę tobulėti, nepriklausomai nuo lyties. Remiame jų profesinį augimą ir skatiname lyčių įvairovę mūsų komandoje.
  2. Vertiname visų amžiaus grupių įnašą ir suprantame, kad įvairialypė patirtis yra mūsų stiprybė. Skatiname darbuotojus įgyvendinti savo potencialą ir palaikome amžiaus įvairovę, kuri leidžia mums augti ir tobulėti.
  3. Vadovaudamiesi lygybės ir įvairovės principais, esame atviri į savo komandą priimti žmones su įvairiais gebėjimais ir poreikiais, užtikrindami jiems reikalingą palaikymą darbo vietoje.