Apie mus

LTF Group veiklą pradėję 2005 metais kaip medienos prekybininkai, išaugome iki medienos produkcijos gamintojo.

Gaminius eksportuojame daugiau nei 15 pasaulio šalių. Lig šiol likome ištikimi kokybei, pelnėme klientų pripažinimą ir tarptautinį žinomumą.

LTF Group vertybės

01
Atsakingumas
Subūrėme profesionalią ir atsakingą bei daug patirties medienos ir biokuro industrijoje turinčią komandą. Vertiname kiekvieno komandos nario sukauptą unikalią patirtį ir skatiname dalijimąsi žiniomis, bendrą komandinį darbą – taip galime dar labiau tobulėti.
02
Atvirumas
Mes tikime skaidriu bendravimu, nuoširdumu, komandiniu darbu ir atskaitomybe visuose mūsų santykiuose, tiek vidiniuose, tiek ir bendraujant su klientais.
03
Lankstumas
Esame pasiryžę teikti lanksčius sprendimus bei gerbti savo klientų laiką, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius. Reaguojame operatyviai, dirbame greitai.

Kodėl LTF Group?

Medienos industrijos ekspertai

Sukaupę daugiau nei 20 metų patirtį ir žinias medienos pramonėje, pradėję nuo medienos prekybos išaugome iki medienos gamybos įmonės.

Operatyvumas

Dinamiškame verslo pasaulyje būti laiku yra bene labiausiai verslo sėkmę lemiantis faktorius. Mes gerbiame savo klientų laiką, todėl stengiames, kad jūsų verslo operacijos būtų kuo sklandesnės.

Sąžiningos kainos

Sąžiningos kainos – tai ką galime pasiūlyti dirbdami su laiko patikrintais patikimais partneriais ir patys gamindami medienos produktus.

Stiprybė – komanda

Mūsų suburta patyrusių ir atsakingų profesionalų komanda – pradedant nuo gamybos darbuotojų iki eksporto vadybininkų – visi prisideda kuriant įmonės išskirtinumą ir spartų augimą.

Daugiakalbis klientų aptarnavimas

Laisvai bendraujame anglų, rusų, italų ir prancūzų kalbomis, drąsiai ir aiškiai galime komunikuoti su klientais ir partneriais visame pasaulyje.

Sertifikuoti tiekėjai, sertifikuota kokybė

Kruopščiai atrenkame sertifikuotus medienos tiekėjus. O mūsų įsipareigojimą siekti kokybės ir tvarumo patvirtina gauti prestižiniai FSC®, BIS, ENplius, DINplius ir kt. sertifikatai.

50 mln.

bendra apyvarta

33+ mln.

metinė LTF Group apyvarta

15

eksporto šalių

50 000 m³

obliuotų gaminių pajėgumai per metus

50 000 m³

obliuotų gaminių pajėgumai per metus

275 000 m³

medienos produktų kubatūra